logo

piątek, 19 września 2014

Pakowne nudne woreczki

Jako, że to już było, powiem tylko, że się powtarzam. Chociaż w sumie - aż tak ładnie nie było. Nie przedłużając, pokażę co mam na myśli. Właściwie - co wyszło spod Maszyny.

To są woreczki bieliźniane. Mogę je tak spokojnie nazwać, bo o ile dyskutowanego wcześniej dobytku całego życia w nich nie zmieścimy, to jednak skarpetki spokojnie.


Dorzucić też możemy staniki;


A jakby się kto uparł (pewnie większość dam) to i barchany się zmieszczą:


Gdyby jednak barchanów nie stało, zmieszczą się figlarne figi;


Co by tu nie opowiadać tak ciut troszkę pojemne te woreczki są. Powstały na specjalne zamówienie, są też pięknie wykończone, po raz pierwszy na tym blogu takie cudne wykończenie woreczków - proszę się przyjrzeć!


I nawet szwy się nie rozjechały! I tasiemki vel sznurki działają sprawnie! i można je sobie kolorystycznie dobrać do części garderoby, bądź podzielić czyste/brudne/chyba się jeszcze nadają?? Wszystko można, jak już wiem, jak to uszyć:)


Tak więc:) jest to jeden z najbardziej powielanych wpisów na moim blogu, nie mniej razem z Maszyną cieszymy się, że udało nam się coś tak ładnego przygotować i przy okazji uwolnić troszkę zalegających materiałów:), które uwolniłam :)


4 komentarze:

  1. Dziękuję! Spodobały się nowej właścicielce, a to najważniejsze :)

    OdpowiedzUsuń
  2. te barchany mni eprzekonują najbardziej :) - urocze woreczki

    OdpowiedzUsuń
  3. Wiedziałam, że jak nie same woreczki, to barchany już na pewno zwrócą uwagę na siebie !! :)

    OdpowiedzUsuń

Ann dziękuje za odwiedziny i opinie, a Maszyna zaprasza ponownie :)